Задати питання
flag Судова влада України

Щодо проведення Регіонального форуму у сфері комунікації

15 травня 2017, 14:48

Подільський районний суд міста Києва повідомляє що, Територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві запрошує представників апеляційних та місцевих судів міста Києва взяти участь у Регіональному форумі "Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія зради майбутнього".

Захід буде проведено 22 травня 2017 року у режимі відеоконференцзв'язку з першим загальнонаціональним Форумом "Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія зради майбутнього" , який буде транслюватися у приміщенні великої конференц-зали Апеляційного суду міста Києва з 09:30 до 17:00 з місця свого безпосереднього проведення (готель "Русь" у місті Києві). Під час перегляду відеотрансляції форуму буде забезпечений зворотній зв'язко з його учасниками черех можливість ведення дискусії через спільний чат. 

Додаткова інформація:

22 травня 2017 року відбудеться перший загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Форум організовано за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, Громадського об’єднання «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.

Мета заходу – запровадити щорічний загальнонаціональний форум для обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити постійно діючий Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

У рамках трьох сесій планується обговорити проблемні питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, ознайомитись із вітчизняним та зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ, а також поділитись думками щодо етичних стандартів співпраці.

Програма форуму.

Офіційна сторінка форуму в Фейсбук: 
https://m.facebook.com/events/101248117113250/?ti=icl